Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Vyhledávání

Strojní/technologické vybavení

zpět

Strojní vybavení:

Jsme vybaveni nejmodernějšími a nejpřesnějšími CNC stroji od soustružnicko-frézovacích center po CNC brusky na vnitřní a vnější broušení.

 

Okuma Multus U3000 (2SW-1500) - multifunkční vodorovné obráběcí centrum s natáčecí nástrojovou hlavou s frézovacím vřetenem, s automatickou výměnou nástrojů, s protivřetenem.

 

Okuma MU-400VA

 

Gildemeister GMX250 linear

 

Kellenberger Varia R-RS 1-2-5 200/1000

 

Voumard

 

Tacchella Elektra evo 1018 CNC plus

 

Henninger - bruska středících důlků a sedel.

 

Vyvažovačka Haimer Tool Dynamic 2009 Comfort Plus

 

Laser Lintech LZS - 160007

 

 

Měřidla:

Drsnoměr Mitutoyo SJ-410

Posuvová jednotka v příčném směru 25mm, měřicí metoda bez kluzné patky, s dotykovým ovládáním a vestavěnou tiskárnou. Přístroj je upevněn na ručním sloupovém stojanu s automatickou jednotkou přísuvu k měřené ploše.

 

Konturoměr Mitutoyo CV-2000

Rozsah měření ve vertikální rovině 40 mm, v horizontální rovině 100 mm, rozlišení 0.2µm. Přístroj je upevněn na žulovém stojanu s ručně ovládaným sloupkem, je vybaven křížovým stolem, otočným svěrákem, magnetickým prizma a speciálním hrotem pro měření kontury v otvoru D11mm, díky kterému jsme schopni přesně měřit složitější tvarové dílce.

 

Kruhoměr MarForm MMQ 400-2

Univerzální přístroj na měření úchylek tvarů a polohy. Máme variantu s motorickým středicím a naklápěcím stolem. Svislá osa Z s délkou měření 500mm, vodorovná osa X s délkou měření 280mm. Motorický snímač T7W s magnetickým upínačem snímacích ramen je vybaven motoricky řízenou osou, která dovoluje pohybovat snímačem v krocích po 1 stupni.

 

Výškoměr LH-600 Mitutoyo

Ve výrobě na pracovištích a na kontrole používáme výškoměr LH-600 Mitutoyo. Jedná se o vysoce výkonný 2D měřicí přístroj. Má širokou škálu funkcí, včetně vynikající přesnosti, pneumatický hnací mechanismus, samovysvětlující ovládací panel s ovládáním nabídky na displeji, snadno čitelný LCD displej. Číslicový krok až 0,0001mm.

 

Pneumatická měřidla od německé firmy Stotz

Ve výrobě na pracovištích používáme vysoce přesná a opakovatelná pneumatická měřidla od německé firmy Stotz. Jejich konstrukce a použitý materiál zaručuje stálost v průběhu mnoha let. Používáme celou rozměrovou řadu měřidel:

• pro upínací stopky vyráběných držáků jako jsou strmý kužel-SK, HSK, ABS, PSK-Capto.

• držáky s otvorem Weldon v toleranci H4, otvory tepelných upínačů, otvory ABS.

K vyhodnocení naměřených hodnot používáme digitální jednotky MSG, MSM a MRA. Naměřené hodnoty jsou zobrazeny číselně i pomocí grafiky.

 

zpět